Powered by RND
Lyssna på Edi Rama Podcast i appen
Lyssna på Edi Rama Podcast i appen
(2 266)(249 698)
Spara kanal
väckarklocka
Sleeptimer
Spara kanal
väckarklocka
Sleeptimer

Edi Rama Podcast

Podcast Edi Rama Podcast
Podcast Edi Rama Podcast

Edi Rama Podcast

Edi Rama
Lägg till
Prime Minister of Albania
Mer
Prime Minister of Albania
Mer

Tillgängliga avsnitt

5 resultat 22
 • “Biznes bukurie”
  Sezoni 2, Episodi 2 të ftuara motrat e “Ada Herbs” Ada dhe Mikena Çako
  2023-09-23
  39:21
 • “Tre musketierët kuqezi”
  Sezoni 2, Episodi 1 *trajneri i Kombëtares, Sylvio Mendes Campos Júnior, dy zëvendës-trajnerët, Pablo Javier Zabaleta Girod dhe Dorival Guidoni Junior.
  2023-09-16
  1:01:30
 • “Djali që çdo prind do donte”
  Alvin Karaqi, kampioni shqiptar i Lojërave Olimpike Europiane në karate dhe mjeku i njërit prej spitaleve më prestigjioze të botës në Zvicër- Episodi i 16-te, sezoni 2
  2023-07-22
  47:32
 • “America's Best Doctor”
  Neurokirurgu Gentian Toshkëzi nga Lushnja, i zgjedhur mes Doktorëve më të mirë në SHBA si  “America’s Best Doctor”- Episodi 15, Sezoni 1
  2023-07-14
  54:55
 • “Gruaja e ngarkuar me libra”
  Podcast me botuesen Arlinda Dudaj- Episodi 14, Sezoni 1
  2023-07-07
  45:50

Fler podcasts i Stat och kommun

Om Edi Rama Podcast

Prime Minister of Albania
Podcast-webbplats

Lyssna på Edi Rama Podcast, K-podd och många andra stationer från världens alla hörn med radio.se-appen

Edi Rama Podcast

Edi Rama Podcast

Ladda ner gratis nu och lyssna enkelt på radio.

Google Play StoreApp Store